Zwemmen nieuws

PRESTATIEBEKERS 2016 DAMES / MEISJES                 PRESTATIEBEKERS 2016 HEREN/JONGENS

100 m. rugslag:                                                                           100 m. rugslag:

1. Silke Jansen 20.54 punten                                                   1. Joost Davina 41.50 punten

2. Laureen Bekhuis 15.28 punten                                           2. John Oude Egbrink 28.50 punten

3. Hieke Christenhusz 10.17 punten                                       3. Jan Wienk 24.30 punten

100 m. vlinderslag:                                                                     100 m. vlinderslag:

1. Maartje ten Hoopen 23.95 punten                                      1. Jurgen Wasser 30.16 punten

2. Shelby Olde Heuvel 22.61 punten                                       2. Bas van Tintelen 29.66 punten

3. Romee Stappenbelt 7.26 punten                                         3. Jaap Davina 23.92 punten

100 m. schoolslag:                                                                       100 m. schoolslag:

1. Shelby Olde Heuvel 58.80 punten                                       1. Jaap Davina 88.35 punten

2. Hieke Christenhusz 27.21 punten                                        2. Marnix Klein 63.85 punten

3. Romee Stappenbelt 18.16 punten                                        3. Jurgen Wasser 35.86 punten

100m. vrije slag:                                                                           100 m. vrije slag:

1. Shelby Olde Heuvel 96.85 punten                                       1. Jaap Davina 99.30 punten

2. Laureen Bekhuis 43.67 punten                                            2. Marnix Klein 53.55 punten

3. Hieke Christenhusz 24.63 punten                                       3. Jan Wienk 39.85 punten

20170324_19445220170324_19520820170324_194945

20170324_19425920170324_19474220170324_193428

20170324_19543820170324_19370220170324_194041

 

JOOP RIJSSEMUS WISSELBOKAAL 2016

 

De winnaars van de Joop Rijssemus wisselbokaal 2016 zijn :

1e Lise van Rijn totaal aantal punten 66,14

1e Deen Wielinga totaal aantal punten 32,71

Oorkonde voor:

Meisjes:

2e Isa Wiggers totaal aantal punten 42,63

3e Nouk Achterhuis totaal aantal punten 27,30

Jongens:

2e Jort Siebelt totaal aantal punten 28,34

3e Liam Leuverink totaal aantal punten 19,59

20170324_19341820170324_193059

Oudejaarsbrunch op woensdag 28 december voor de zwemafdeling:

oudejaarsbrunch-1-28122016oudejaarsbrunch-2-28122016oudejaarsbrunch-3-28122016

oudejaarsbrunch-4-28122016oudejaarsbrunch-5-28122016

Clinic zwemafdeling

 Woensdag 21 december heeft OZ&PC voor haar zwemafdeling een clinic gehouden die werd gegeven door Jeroen Dellebeke, talentencoach van Talentcentrum DWK Barneveld.

Deze clinic bestond uit een techniek training voor de zwemselectie en de Speedo groep en de zwemtrainers. Er werd door Jeroen aandacht besteed aan de zwemslagen zoals borstcrawl, rugslag, schoolslag en vlinderslag met als aandachtspunten de ligging in het water – de houding van het hoofd –, het stroomlijnen en het goed gebruikmaken van de stuwvlakken.

De opkomst was goed van zowel de trainers als de zwemmers. Deze techniek training komt ten goede aan de prestaties die de zwemmers vooral moeten leveren tijdens de wedstrijden. OZ&PC wil in de toekomst graag weer presteren op een hoger niveau.

De clinic was erg succesvol.

 clinic-zwemafdeling-4 clinic-zwemafdeling-7 clinic-zwemafdeling-1clinic-zwemafdeling-3 clinic-zwemafdeling-6

VACATURE: TRAINER/STER ZWEMSELECTIE

 

OZ&PC is dringend op zoek naar een zwemtrainer/ster voor de zwemselectie.

 

De zwemselectie traint op

–              maandag: 17:00 – 19:00 uur

–              woensdag: 17:00 – 19:00 uur

–              vrijdag: 18:00 – 19:15 uur

 

Heeft u belangstelling voor, interesse in of vragen over deze functie, kunt u contact opnemen met de trainerscoördinator Joop Rijssemus; telefoonnummer: 0546-864326

 

Namens Zwemcommissie OZ&PC