• OZ&PC CG1 WATERPOLO zaterdag speeldag gemengd

  • Staf

    NaamRolFunctie
    L├╝hen, DarrylTechnische stafCoach
    Schoppmann, BjornTechnische stafCoach

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Datum TijdWedstrijdAccommodatieInfo
    23 okt. 18:15De Dinkel CG1 - OZ&PC CG1Dorper Esch
    31 okt. 14:10EZC CG1 - OZ&PC CG1Het Slagman
    6 nov. 17:00OZ&PC CG1 - De Veene CG1Vondersweijde
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 okt.OZ&PC CG1 - VZ&PC CG14 - 12
  • Poulestanden OZ&PC CG1 (CG Gemengd-C <15)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1EZC CG13300649559
    2De Mors CG143016124379
    3WS Twente CG122003013176
    4VZ&PC CG132014217256
    5De Veene CG 132014319246
    6OZ&PC CG13201342866
    7Losser CG120021533-180
    8De Grunte CG 120021240-280
    9De Dinkel 5CG130031138-270
    10VKC'03 CG13003192-910
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bazen, NautTeamspeler
    Chuchman, DenysTeamspeler
    Greven, ElleTeamspeler
    Hageman, PimTeamspeler
    Overmars, TeunTeamspeler
    Schasfoort, MinkeTeamspeler
    Steunebrink, FemkeTeamspeler
    Veenhof, StefTeamspeler
    Vollenbroek, CasTeamspeler
    Zeeuw, Siem deTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    De Dinkel CG1

    VS

    OZ&PC CG1

    23 oktober 202118:15 uur
    Dorper Esch Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    OZ&PC CG1

    Gemengd-C <15

    11,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    9,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd