• OZ&PC CG1 WATERPOLO zaterdag speeldag gemengd

  • OZ&PC CG1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    L├╝hen, DarrylTechnische stafCoach
    Schoppmann, BjornTechnische stafCoach

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Datum TijdWedstrijdAccommodatieInfo
    29 jan. 18:15OZ&PC CG1 - De Grunte CG1Vondersweijde
    5 feb. 15:00VZ&PC CG1 - OZ&PC CG1De Stamper
    12 feb. 17:15OZ&PC CG1 - EZC CG1Vondersweijde
    19 feb. 18:20De Veene CG1 - OZ&PC CG1Het Sportpark
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden OZ&PC CG1 (CG Gemengd-C <15)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Mors CG18602130498118
    2EZC CG16510105297616
    3De Veene CG 16501109298015
    4OZ&PC CG1741285632213
    5VZ&PC CG1640269442512
    6WS Twente CG1640278374112
    7De Dinkel 5CG172053591-566
    8De Grunte CG 140041792-750
    9Losser CG160064393-500
    10VKC'03 CG160065149-1440
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bazen, NautTeamspeler
    Chuchman, DenysTeamspeler
    Greven, ElleTeamspeler
    Hageman, PimTeamspeler
    Overmars, TeunTeamspeler
    Schasfoort, MinkeTeamspeler
    Steunebrink, FemkeTeamspeler
    Veenhof, StefTeamspeler
    Vollenbroek, CasTeamspeler
    Zeeuw, Siem deTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    OZ&PC CG1

    VS

    De Grunte CG1

    29 januari 202218:15 uur
    Vondersweijde Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    OZ&PC CG1

    Gemengd-C <15

    12,14

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    9,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,86

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd