• OZ&PC Da1 WATERPOLO zaterdag speeldag vrouw

  • OZ&PC Da1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Middeljans, TomTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden OZ&PC Da1 (DAMB Dames (Bond))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SWOL 1894 Da11716012021069648
    2H.B.W. (SG) Da1159331851315430
    3VZV Da116916116107928
    4Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da116808148142624
    5Het Y Da117728189185423
    6OZ&PC Da1184014137179-4212
    7Schuurman BZC Da1172015121248-1276
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Brouwer, ChantalTeamspeler
    Brouwer, KarlijnTeamspeler
    Calker, Sara vanTeamspeler
    Dries, RosaTeamspeler
    Eerden, Jolien vanTeamspeler
    Lolkema, LianneTeamspeler
    Moekotte, JonneTeamspeler
    Nordkamp, SanneTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    OZ&PC Da1

    Dames (Bond)

    7,61

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    9,94

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,67

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd