• OZ&PC H1 WATERPOLO zaterdag speeldag man

  • OZ&PC H1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Broekmate, RonaldTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Datum TijdWedstrijdAccommodatieInfo
    21 mei. 19:00OZ&PC H1 - Aqua-Novio'94 H1Vondersweijde
    22 mei. 17:45VZC H1 - OZ&PC H1De Vallei
    24 mei. 20:50OZ&PC H1 - Het Y H1Vondersweijde
    30 mei. 00:00MNC Dordrecht H1 - OZ&PC H1Sportboulevard
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 mei.OZ&PC H1 - BZ&PC H19 - 12
    8 mei.BZ&PC H1 - OZ&PC H121 - 12
  • Poulestanden OZ&PC H1 (HERB Heren (Bond))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Linge/PCG (SG) H119171131517913652
    2MNC Dordrecht H11916122631798449
    3BZ&PC H11813052371825539
    4VZC H12011092562312533
    5SWOL 1894 H1199462212041731
    6JAWS Amsterdam H119928234234029
    7BZC Brandenburg H120929241234729
    8ZV Haerlem H1209110259270-1128
    9OZ&PC H1185310220250-3018
    10Aqua-Novio'94 H1215313174249-7518
    11VZV H1202117199284-857
    12Het Y H1192017183306-1236

    Poulestanden OZ&PC H1 (WBMH1 ManMeer Cup Heren)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1OZ&PC H15500104366815
    2WS Twente H15302756969
    3De IJsselmeeuwen H15302646229
    4VKC'03 H15203737036
    5EZC H152035168-176
    6ZPC De Hof H1500539101-620

    Poulestanden OZ&PC H1 (WBMH1R2 ManMeer Cup Heren ronde 2)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Linge/PCG (SG) H1110016883
    2JAWS Amsterdam H11100171073
    3ZPC De Zeeuwse Kust H1110015963
    4HZC de Robben H1110012753
    5BZ&PC H1110012753
    6De Treffers H11100141313
    7VZC H100000000
    8ZV Haerlem H100000000
    9Katwijk H100000000
    10DZT'62 H100000000
    11OZ&PC H110011314-10
    12SWOL 1894 H11001712-50
    13Aqua-Novio'94 H11001712-50
    14Het Y H11001915-60
    15Z&PC De Gouwe H110011017-70
    16Watervlo H11001816-80
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Amelsvoort, Rens vanTeamspeler
    Doeschot, Joey tenTeamspeler
    Freese, RolfTeamspeler
    L├╝hen, DarrylTeamspeler
    Neef, KoenTeamspeler
    Puffelen, Mike vanTeamspeler
    Slot, MaikTeamspeler
    Vaatstra, JurreTeamspeler
    Wigger, TonTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    OZ&PC H1

    VS

    Aqua-Novio'94 H1

    21 mei 202219:00 uur
    Vondersweijde Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    OZ&PC H1

    Heren (Bond)

    12,22

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    13,89

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd