• OZ&PC H4 WATERPOLO zaterdag speeldag man

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Datum TijdWedstrijdAccommodatieInfo
    7 nov. AFGELASTOZ&PC H4 - Scholtenhagen H2Vondersweijde
    14 nov. 18:30De Dinkel H2 - OZ&PC H4Dorper Esch
    21 nov. 16:55OZ&PC H4 - EZC H5Vondersweijde
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 okt.Losser H3 - OZ&PC H4
  • Poulestanden OZ&PC H4 (HER Heren)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Losser H3110014953
    2Piranha H211008353
    3De Dinkel H200000000
    4Scholtenhagen H200000000
    5EZC H500000000
    6WS Twente H600000000
    7VKC'03 H31001914-50
    8OZ&PC H4100138-50
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Beukers, SvenTeamspeler
    Jongen, JoostTeamspeler
    Keupink, LuukTeamspeler
    Kip, WouterTeamspeler
    Kogelman, LarsTeamspeler
    Loohuis, RonTeamspeler
    Rickhoff, FinnTeamspeler
    Rijstenbil, HenrieTeamspeler
    Rodel, JanTeamspeler
    Stegeman, JoranTeamspeler
    Teders, TimTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    De Dinkel H2

    VS

    OZ&PC H4

    14 november 202018:30 uur
    Dorper Esch Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    OZ&PC H4

    Heren

    3,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    8,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd