• OZ&PC H4 WATERPOLO zaterdag speeldag man

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Datum TijdWedstrijdAccommodatieInfo
    13 mrt. AFGELASTEZC H5 - OZ&PC H4Het Slagman
    27 mrt. AFGELASTOZ&PC H4 - VKC'03 H3Vondersweijde
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    27 feb.OZ&PC H4 - De Dinkel H2
    20 feb.Scholtenhagen H2 - OZ&PC H4
  • Poulestanden OZ&PC H4 (HER Heren)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Losser H3110014953
    2Piranha H211008353
    3De Dinkel H200000000
    4Scholtenhagen H200000000
    5EZC H500000000
    6WS Twente H600000000
    7VKC'03 H31001914-50
    8OZ&PC H4100138-50
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Beukers, SvenTeamspeler
    Jongen, JoostTeamspeler
    Keupink, LuukTeamspeler
    Kip, WouterTeamspeler
    Kogelman, LarsTeamspeler
    Loohuis, RonTeamspeler
    Rickhoff, FinnTeamspeler
    Rijstenbil, HenrieTeamspeler
    Rodel, JanTeamspeler
    Stegeman, JoranTeamspeler
    Teders, TimTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    OZ&PC H4

    Heren

    3,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    8,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd