Home
OZ&PC
OZ&PC
Over OZ&PC
Missie & Visie
Algemene leden vergadering
Historie
Huisregels & Statuten
Contributie
Aan- & Afmelden
Bestuur
Commissies
Vrijwilligers
Clubkleding
Veilig sportklimaat en vcp
Basis
Basis
Over de basis
Basiswedstrijden
Doelen basis
Basiscommissie
Trainers basis
Trainingstijden basis
Zwemmen
Zwemmen
Over zwemmen
Wedstrijden zwemmen
Doelen zwemmen
Doelen zwemmen
Zwemcommissie
Trainers zwemmen
Officials zwemmen
Groepen zwemmen
Trainingstijden zwemmen
Prestatiebekers
Waterpolo
Waterpolo
Over waterpolo
Waterpolowedstrijden
Doelen waterpolo
Waterpolocommissie
Waterpolowedstrijden
Officials waterpolo
Teams senioren
Heren 1
Heren 2
Heren 3
Heren 4
Dames 1
Dames 2
Teams jeugd
BG1
CG1
DG1
DG2
EG1
Sponsoren
Contact
Vacatures
Home
OZ&PC
+
OZ&PC
Over OZ&PC
Missie & Visie
Algemene leden vergadering
Historie
Huisregels & Statuten
Contributie
Aan- & Afmelden
Bestuur
Commissies
Vrijwilligers
Clubkleding
Veilig sportklimaat en vcp
Basis
+
Basis
Over de basis
Basiswedstrijden
Doelen basis
Basiscommissie
Trainers basis
Trainingstijden basis
Zwemmen
+
Zwemmen
Over zwemmen
Wedstrijden zwemmen
Doelen zwemmen
+
Zwemcommissie
Trainers zwemmen
Officials zwemmen
Groepen zwemmen
Trainingstijden zwemmen
Prestatiebekers
Waterpolo
+
Waterpolo
Over waterpolo
Waterpolowedstrijden
Doelen waterpolo
Waterpolocommissie
Waterpolowedstrijden
Officials waterpolo
Teams senioren
+
Heren 1
Heren 2
Heren 3
Heren 4
Dames 1
Dames 2
Teams jeugd
+
BG1
CG1
DG1
DG2
EG1
Sponsoren
Contact
Vacatures
Nieuws
Club nieuws
Algemene ledenvergadering
1
dec
2023
Beheerder
170 keer gezien
Uitslagen
Datum
Wedstrijd
Uitslag
Info
25 nov.
Nunspeet Da1 - OZ&PC Da1
4 - 14
25 nov.
Nunspeet H2 - OZ&PC H2
6 - 13
25 nov.
OZ&PC H3 - De Mors H3
9 - 4
25 nov.
OZ&PC H1 - Livo H1
21 - 6
25 nov.
Losser BG1 - OZ&PC BG1
13 - 9
25 nov.
EZC DG1 - OZ&PC DG1
13 - 9
18 nov.
DWK H1 - OZ&PC H1
14 - 22
18 nov.
De Zandstuve H1 - OZ&PC H4
8 - 13
18 nov.
OZ&PC Da1 - Losser Da1
11 - 6
18 nov.
OZ&PC CG1 - VKC'03 CG1
22 - 4
18 nov.
OZ&PC DG1 - Livo DG1
14 - 1
Programma
Datum Tijd
Wedstrijd
Accommodatie
Info
23 mrt. 15:45
OZ&PC H1 - DWK H1
Vondersweijde
23 mrt. 16:00
VKC'03 CG1 - OZ&PC CG1
De Vlaskoel
23 mrt. 16:35
Livo DG1 - OZ&PC DG1
t Walfort
23 mrt. 17:00
OZ&PC H4 - De Zandstuve H1
Vondersweijde
23 mrt. 17:45
OZ&PC H3 - De Grunte H2
Vondersweijde
23 mrt. 19:45
Losser Da1 - OZ&PC Da1
Brilmansdennen
30 mrt. 15:00
Het Ravijn DG1 - OZ&PC DG1
Het Ravijn
Wedstrijdverslagen